(032) 263-91-56     (067) 724-56-11     (050) 542-77-69
Косарка-подрібнювач одноредукторна R-160

Косарка-подрібнювач одноредукторна R-160

під замовлення
Зробити
Замовлення
* ціни уточняйте у менеджера
Опис товару

Коротка характеристика:

 

Модель R - 160
Ширина 170 см
Робоча ширина 155 см
Кількість лопатей 4
Регульована висота 5-15 см
Вага 420 кг
Кількість обертів за хв 540
Потужність 35-50 к.с.
Бокове зміщення 40 см

Садову косарку-подрібнювач можна з успіхом використовувати на плантаціях кущових ягід, а також для інших сільскогосподарських робіт, пов'язаних із знищенням трави, бур'янів, гілок, подрібнення післязбиральних залишків, для зрізання картоплиння; що не перевищують діаметром 5 см. За допомогою косарок можливо знищити надземну частину старих плантацій кущових ягід.

 

 

Косарка має триточкову навіску. Вона має вертикальні вісі обертання робочих роторів. Привід передається з трактора за допомогою шарнірно-розсувного валу на кутову передачу та верхній ротор. Хороше зрізання та подріблення зрізаного матеріалу забезпечує вірно сформований робочий простір ротору, застосовувані ножі.

 

Ножі, що застосовуються в косарці, виготовленіі із спеціальної термічно обробленої сталі, що робить їх стійкими до стирання та ударів.

 

Завдяки плавному зміщенню по відношенню до трактора можливо косити не тільки за трактором, але й під кронами дерев та кущів.

Стандартно косарка комплектується механічним зміщенням, яке регулюється гвинтом. За бажанням можлива комплектація гідравлічного зміщення, яке регулюється з трактору.

 

Машина має ряд регулюючих механізмів, завдяки яким можливо підібрати необхідні параметри роботи:

  • висота зрізання 5-15 см