(032) 263-91-56     (067) 724-56-11     (050) 542-77-69

Приватне підприємство «Агро - Пласт» пропонує Вам вже добре зарекомендовані в Україні запчастини до оприскувачів та іншу сільськогосподарську техніку вітчизняних та  європейських виробників для поля та саду.

 

До Вашої уваги пропонуємо обладнання таких фірм, як AGROPLAST (Польща) , DITTA-SERIA (Польща), JAR-MET(Польща) , Annovi Reverberi (Італія)  та ін. відомих європейських виробників.

 

Фірма «Агро-Пласт» була заснована у  2008 році. Всі ці роки фірма старається працювати чесно і бути порядним постачальником запчастин для сільськогосподарської техніки. Ми зацікавлені в стабільному довгостроковому співробітництві, заснованому на довірчих відносинах. Постійним і великим клієнтам ми готові запропонувати індивідуальні умови роботи. Вас приємно здивують прийнятні ціни, можливість оптових закупівель, і наш асортимент.

 

На сьогодні наша продукція представлена у багатьох регіонах України, але ми не зупиняємося на досягнутому, розширюючи та зміцнюючи дилерську мережу по всій країні, пропонуючи найкращу продукцію та відмінні умови для своїх покупців.

 

Також будемо щиро вдячні за Ваші пропозиції з розширення лінійки нашої продукції та опцій в ній.

Оплата і доставка

 

Як розрахуватись за надані товари?

 

Для зручності корпоративних клієнтів оплату замовлення можна провести безпосередньо на розрахунковий рахунок підприємства. Для цього ми надішлемо вам рахунок, а після його оплати одразу розпочнемо роботу над замовленням!

 

Безпечна оплата

Жодної комісії під час отримання

Швидка доставка

Короткі терміни виконання замовлення

Безкоштовна доставка замовлення від 1000 грн.