(032) 263-91-56     (067) 724-56-11     (050) 542-77-69

Приватне підприємство «Агро - Пласт» пропонує Вам вже добре зарекомендовані в Україні запчастини до оприскувачів та іншу сільськогосподарську техніку вітчизняних та  європейських виробників для поля та саду.

 

До Вашої уваги пропонуємо обладнання таких фірм, як AGROPLAST (Польща) , DITTA-SERIA (Польща), JAR-MET(Польща) , Annovi Reverberi (Італія)  та ін. відомих європейських виробників.

 

Фірма «Агро-Пласт» була заснована у  2008 році. Всі ці роки фірма старається працювати чесно і бути порядним постачальником запчастин для сільськогосподарської техніки. Ми зацікавлені в стабільному довгостроковому співробітництві, заснованому на довірчих відносинах. Постійним і великим клієнтам ми готові запропонувати індивідуальні умови роботи. Вас приємно здивують прийнятні ціни, можливість оптових закупівель, і наш асортимент.

 

На сьогодні наша продукція представлена у багатьох регіонах України, але ми не зупиняємося на досягнутому, розширюючи та зміцнюючи дилерську мережу по всій країні, пропонуючи найкращу продукцію та відмінні умови для своїх покупців.

 

Також будемо щиро вдячні за Ваші пропозиції з розширення лінійки нашої продукції та опцій в ній.

Оплата і доставка

На відміну від поширеної думки Lorem Ipsum не є випадковим набором літер. Він походить з уривку класичної латинської літератури 45 року до н.е., тобто має більш як 2000-річну історію. Річард Макклінток, професор латини з коледжу Хемпдін-Сидні, що у Вірджінії, вивчав одне з найменш зрозумілих латинських слів - consectetur - з уривку Lorem Ipsum, і у пошуку цього слова в класичній літературі знайшов безсумнівне джерело. Lorem Ipsum походить з розділів 1.10.32 та 1.10.33 цицеронівського "de Finibus Bonorum et Malorum" ("Про межі добра і зла"), написаного у 45 році до н.е. Цей трактат з теорії етики був дуже популярним в епоху Відродження. Перший рядок Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..." походить з одного з рядків розділу 1.10.32.

 

Класичний текст, використовуваний з XVI сторіччя, наведено нижче для всіх зацікавлених. Також точно за оригіналом наведено розділи 1.10.32 та 1.10.33 цицеронівського "de Finibus Bonorum et Malorum" разом із перекладом англійською, виконаним 1914 року Х.Рекемом.